Archiv pro rubriku: GLADORK ARENA

GLADORK ARENA 4

GLADORK ARENA 4 – 3.10.2014

PROFI MMA:

12. -98kg Michael Durušin (OFA Bratislava) vs Ben Islami(RK Znojmo) vítěz Islami, KO, 1.kolo, 4:20
11.Tomi Oros (MMA Michalovce) vs Jakub Bartuněk(RK Znojmo), vítěz Bartuněk, rear naked choke,1. kolo, 4:35
10. Tomáš Zajac (Fightgym Bánovce) vs Radek Kříž (RK Znojmo),vítěz Kříž, na body

AMAT.MMA:

9. -70kg Zsolt Obrankovics (Totalfight Team Budapešť) vs Aleš Tománek(Magnum gym Hodonín), vítěz Obrankovics, guilotine choke, 1. kolo, 3:48
8. -91kg Tomáš Bolo (RSC Nové Zámky)  vs Leoš Smrčka (RK Znojmo), vítěz Smrčka, TKO, 2.kolo 3:30
7. -77kg Ludovit Nemec (OFA Bratislava) vs Petr Pospíšil (Magnum gym Hodonín), vítěz Nemec, TKO,1. kolo, 4:59
6.K1 -58kg Ivana Zeiselová (Olymp gym Šala) vs Martina Polková(RK Znojmo),vítěz Polková TKO, 3.kolo, 2.min.
5.K1 -75kg Martin Jedlička (LumberJack Bílovec) vs Karel Plíšek(RK Znojmo), vítěz Jedlička, na body
4.K1 -52kg Valéria Havrlová (Erawan gym Banská Bystrica) vs Michaela Zezulková (RK Znojmo), vítěz Zezulková, na body
3.-70kg Patrik Danihel (RSC gym Nové Zámky) vs Josef Vaculík(Magnum gym Hodonín, vítěz Danihel, na body
2. 77kg Tomáš Malík (RSC Nové Zámky) vs Zdeněk Polívka (Junior MMA Nymburk), vítěz Malík, na body
1. -70kg Robert Kneipp (RSC Nové Zámky) vs Jiří Němeček (Junior MMA Nymburk), vítěz Kneipp, na body

 

VÝSLEDKY GLADORK ARENA 3

GLADORK ARENA 3 – 14.3.2014

PROFI MMA:

10.-93kg Jakub Bartuněk (RK Znojmo) VS Tomáš Dobrocký (FIGHT Division Malacky), vítěz Bartuněk na body
9.-61kg Radek Kříž (RK Znojmo) VS Péter Kerékgyártó (Taskó Fight Team, Budapešť, vítěz Kříž v 1. kole škrcení

AMAT. MMA:
8.-77kg Matuš Masaryk (MMA Brno) VS Ján Široký, Fighting club Ostrava

7.+93kg Ben Islami (RK Znojmo) VS Jan Barborík (Gauner MMA Club Jihlava), vítěz Islami 1. kolo TKO
6.-77kg Erik Franko (RK Znojmo) VS Martin Gren (Fighting club Ostrava), vítěz Gren 2. kolo gilotina

5.-70kg Jakub Reif (FIGHT Division Malacky) VS Dávid Bácskai (Totalfight Team Budapešť), remíza
4.K1 -58kg Martina Polková(RK Znojmo) VS Nikol Mifkovičová (FIGHT Division Malacky), vítěz Polková na body
)3.-77kg Lukáš Vičánek (MMA Brno) VS Dušan Dědek (Combat sambo Prostějov), vítěz Vičánek 1.kolo páka na nohu
2.K1 -52kg Michaela Zezulková(RK Znojmo) VS Petra Laštovková (Atom gym Plzeň), vítěz Zezulková na body
1.-84kg Andrés Raška (Jetsaam Gym Brno) VS Adam Szarovsky (CSC Karviná), vítěz Raška 1. kolo škrcení

 

VÝSLEDKY GLADORK ARENA 2

GLADORK ARENA 2 – 11.10.2013

AMAT.MMA:

1. -55 kg Tadeáš Mikeska (JMFS Hlučín) vs Tomáš Hlávka (RK Znojmo) – vítěz Hlávka na škrcení v prvním kole (2:20).
2. -70 kg Esenzhanov Renat (Muradov team Praha) vs Dominik Podzemský (MMA Chomutov) – vítěz Podzemský na škrcení v prvním kole (4:09).
3.-87 kg Martin Švarc (Muay Thai Olomouc) vs Arno Csapek (CSC Karviná) – vítěz Csapek technickým KO ve druhém kole (2:30).
4. - 73 kg David Gold (Fighting club Ostrava) vs Lukáš Franiok (CSC Karviná) – vítěz Gold na škrcení v prvním kole (0:40).
5. - 60 kg Alexandr Litvinov (Muradov team Praha) vs Martin Fexa (Gauner club Jihlava) – vítěz Fexa na škrcení v prvním kole (1:45).
6. K1 -50 kg Michal Weinbrenner (Muay Thai Brno) vs Havraj Brano (Prievidza) – vítěz Weinbrenner na body 3:0.
7. K1 -53 kg Pavlína Trnečková (Mauy Thai Olomouc) vs Michaela Zezulková (RK Znojmo) – vítěz Trnečková na body 3:0.
8. K1 -93 kg Jiří Kalina (Kalenda Brno) vs Stanislav Ondráček (Muay thai Mikulov) – vítěz Kalina na body 3:0.
9. K1 -58 kg Barbora Bulavová (LumberJack Bílovec) vs Martina Polková (RKZnojmo) – remíza.
10. K1 -76 kg Martin Dadak (COMO-3 gym Ostrava) vs Karel Plíšek (RKZnojmo) – vítěz Plíšek na body 3:0.                                                                                                                                  11. - 84 kg Vojtěch Novák (Fighting Club Ostrava) vs Marek Šmíd (MMA Chomutov) – vítěz Novák na body 3:0. 12. MMA do 93 kg Petr Bartoněk (Muay thai Olomouc) vs Jakub Bartuněk (RK Znojmo) – vyhrál Bartuněk na škrcení v prvním kole (3:38).
13. + 93 kg Robert Halva (Kalenda Brno) vs Leoš Smrčka (RKZnojmo) – vítěz Smrčka technickým KO v prvním kole (3:20).
14. - 70 kg Jakub Sedlář (Muay thai Olomouc) vs Jakub Pigan (RK Znojmo) – vítěz Pigan na škrcení v prvním kole (3:45).
15. - 80 kg Marek Bartl (KBC Přerov) vs Erik Češka (Fighting club Ostrava) – vítěz Bartl na škrcení v prvním kole (2:43).

 

VÝSLEDKY GLADORK ARENA 1

Gladork Arena 1 – 8.6.2013

AMAT. MMA:

1. – 60 kg: Martin Fexa (18 let, Gauner club Jihlava) vs. Arthur Mykytenko (16 let, Fighting club Ostrava) – vítěz Mykytenko v 1.kole na triangl

2. -75 kg: Adrian Hron (MMA Brno) vs. Marek Trlica (Fighting club Ostrava) – vítěz Trlica v 2.kole na armbar

3. -74 kg: Renat Yesseenzhanov (Muradov team Praha) vs. Lukáš Gorgol (Ares gym Karviná) – vítěz Yesseenzhanov v 1.kole na škrcení

4. -77 kg: Lukáš Vičánek (MMA Brno) vs. Jakub Sýkora (18 let, Fighting club Ostrava) – vítěz Vičánek na body 3:0

5. -90 kg: Pavel Valent (RK Znojmo) vs. Jan Jančík (MMA Brno) – vítěz Jančík, vzdání soupeře ve 2. kole.

6. -72 kg: Michal Jančuška (RK Znojmo) vs. Matuš Masaryk (MMA Brno) – vítěz Masaryk v 1.kole škrcením

7. -78 kg: Erik Franko (MMA Brno) vs. Jakub Kalník (18 let, Fighting club Ostrava) – vítěz Franko na body 3:0.

8. -93 kg Vasil Ducár (RK Znojmo) vs. Stanislav Sobotka (MMA Brno) – vítěz Ducár v 1.kole KO

9. -72 kg: Aleš Kadlec (RK Znojmo) vs. Martin Gren (Fighting club Ostrava) – vítěz Kadlec ve 3.kole TKO

10. +93 kg: Benjamin Islami (RK Znojmo) vs. Jiří Kalina (MMA Kalenda Czech Team) – vítěz Islami v 1.kole KO.

AMAT. K1:

-58 kg: Jakub Hrázský (11 let, RK Znojmo) vs. Andreas Čechovský (12 let, Arena Brno) – vítěz Čechovský na body 3:0

-60 kg: Martina Polková (RK Znojmo) vs. Michaela Valovičová (Ares gym Karviná) – vítěz Polková v 2. kole TKO

Do 77 kg: Karel Plíšek (RK Znojmo) vs. Pavel Makula (Ares gym Karviná) – vyhrál Plíšek v 1. kole TKO.