Archiv pro rubriku: Nezařazené

GLADORK ARENA 6 má již své datum! 2.10.2015

Oblíbený galavečer zápasů v kleci konaný opět ve Znojmě – GLADORK ARENA 6 – má již své stanovené datum! Bude se konat 2.10.2015! K události se můžete přihlašovat na klubových stránkách na facebooku http://www.facebook.com/events/935045089870074/ nebo kontaktujte Radka Kříže, který je tu pro komunikaci o daném galavečeru.

Již tradiční znojemský galavečer – sportovní událost zápasů v octagonu, dle pravidel MMA, thajského boxu a K1!
Hlavní karta galavečeru bude koncipována jako zápasy: Česká republika VS Maďarsko! Uvidíte plno znojemských bojovníků a bojovnic, ale i další české a zahraniční zápasníky.
Naše show je plná adrenalinu, akce a fair-play chování. Uvidíte krásné octagon-girls, možnost občerstvení jak v bufetu, či přímo u VIP stolů. Pro lepší přehlednost zápasy i v televizích přímo v sálu. Dále stánek se zbožím znojemské značky Gladork.
Plakát a jednotlivé zápasy budeme postupně zveřejňovat (již jsou soupeři ve většině zápasech známi), ale pro větší napětí ve většině zatím TBA, po odhalení soupeře jméno dopíšeme! Zvěte své přátelé a přijďte se podívat na parádní akci :-) !
FIGHTCARD:
PRO-MMA FIGHT:
-72kg, Jan Malach, 4-4, Reinders team, VS Pal Kottes, 2-1, Idei Fight team
-61kg Radek Kříž, 3-3 , VS TBAAMAT-MMA FIGHT:
-66 kg Michal Jančuška, 3-1 VS TBA
-75kg Jiří Minařík, 1-0 VS TBA
-84kg Martin Strouhal VS Mohamed Ali Bessassi, OFA Bratislava
-77kg, Jan Kloubec VS TBAMUAY THAI/K1
-52kg, Michaela Zezulková, 3-1-1 VS TBA
-55kg, Martina Polková, 4-3-2 VS Monika Trávníčková, Vagabund gym Hodonín
-90kg, Tomáš Bohuslav, 1-0 VS TBA

GRAPPLING ONLY WIN
-75kg, Jakub Dohnal, StreetSurvival Rosice VS TBA

BOX
Laďa Lengál, Řešeto Znojmo VS TBA

Poděkování sponzorům

Děkujeme ještě jednou všem sponzorům, kteří nám pomohli při pořádání GLADORK ARENY 5, moc si toho vážíme!
CASINO ADMIRAL
RAILWAY CONSTRUCTION S.R.O.
ZÁMEK DIVÁKY
D.P.V. VÝROBA MATRACÍ
MĚSTO ZNOJMO
AUTOTRH ČERNÝ
FACHKAS
SOLARIUM NOBLES
GENERIA
MARF – REKLAMNÍ AGENTURA
POJIŠTĚNÍ SPORTOVCŮ – LUKÁŠ PETRŮJ
MASÁŽE KAFKA
VINAŘSTVÍ ZEAS HOSTĚRADICE
STAVOSPOL
CYKLOPOINT
AUTO KELLY
RESTAURACE A PIZZERIE PRAHA
MEDIFITNESS
HERBALIFE

Výsledky GLADORK ARENY 4 ze dne 3.10.2014

Durušin vs. Islami, vítěz Islami, KO, 1.kolo, 4:20
Oros vs. Bartuněk, vítěz Bartuněk, rear naked choke,1. kolo, 4:35
Zajac vs. Kříž,vítěz Kříž, body
Obrankovics vs. Tománek, vítěz Obrankovics, guilotine choke, 1. kolo, 3:48
Bolo vs. Smrčka, vítěz Smrčka, TKO, 2.kolo 3:30
Nemec vs. Pospíšil, vítěz Nemec, TKO,1. kolo, 4:59
Zeiselová vs. Polková,vítěz Polková TKO, 3.kolo, 2.min.
Jedlička vs. Plíšek, vítěz Jedlička, body
Havrlová vs. Zezulková, vítěz Zezulková, body
Danihel vs. Vaculík, vítěz Danihel, body
Malík vs. Polívka, vítěz Malík, body
Kneipp vs. Němeček, vítěz Kneipp, body

4 akce, 100% úspěšnost!

Víkend 31.5. -1.6. byl pro znojemské fightery mimořádně pestrý. V sobotu se domácí borci Erik Franko a Michal Jančuška představili v zápasech MMA dle amatérských pravidel na akci  EURO BIKE FEST v ATC campu Merkur Pasohlávky. Erik Franko v prvním kole dominoval nad soupeřem na zemi, nakonec ve druhém kole soupeře opět strhem hodil a nasadil vítězné škrcení (konkrétně technika RNC = rare naked choke). Jako druhý nastoupil již zmiňovaný znojemský bijec Michal Jančuška, kterému se podařilo udělat velmi divácky atraktivní zápas plný zajímavých technik jak v postoji tak na zemi, zvítězit se mu rovněž podařilo v kole druhém na TKO (vzdání se soupeře). Oba dva borci nastoupili proti bojovníkům z Hodonínského klubu Magnum gym. Ten samý víkend byla druhá část klubu v čele s Jakubem Bartuňkem na výpravě do německého Lipska, kde se Bartuněk v neděli utkal s domácím zápasníkem v PROFI MMA zápasu. Zápas skončil opět vítězně pro znojmeský klub, kdy Jakub Bartuněk s přehledem porazil německého Johannese Heuschkela zhruba po minutě prvního kola, kde se mu podařilo nasadit již zmiňovanou techniku RNC. Jakub drží vítěznou vlnu v PROFI zápasech 3:0.

Víkend 6.6. – 7.6. se znojemský klub zúčastnil dalších dvou akcí. V pátek se představil Ben Islami ve svém prvním PROFI zápase a to hned na galavečeru GCF (největší české organizace galavečerů). Galavečer s názvem GCF 28: CAGE FIGHT 4, se uskutečnil v brněnském Boby centru, představili se na něm české hvězdy MMA a proběhli 2 zápasy o titulový pás. Na tomto galavečeru se měl představit i znojemský Rudolf Kříž v jednom z hlavních zápasů, ale díky zranění v přípravě Rudy i soupeře, se zápas posunul na podzim. Ben před zraky naprosto plného Boby centra, nezaváhal, soupeře dostal porazem na zem, kde zápas údery ukončil za 1:41 min naprosto dominantním způsobem. V těžké váze na české MMA scéně se s naším Benem určitě musí počítat, protože Ben má před sebou nadějnou budoucnost v MMA.

V sobotu se na amatérské Muay thai lize představila Michaela Zezulková,v zápase dle pravidel K1. Míša svou soupeřku poslala také za minutu úderem na solar k zemi a soupeřka po odpočítání vzdává, výhra TKO. Trenéři klubu VALETUDO – RK Znojmo (Rudolf Kříž a Petr Kuchařík) děkují všem výše jmenovaným za reprezentaci klubu i města Znojma, snaží se rozvíjet svůj klub, jak na amatérské úrovni sbíráním cenných zkušeností, tak na profesionální úrovni.

Jakub Bartuněk vítězí v Trnavě!

10257391_4236303961270_561306308055605994_o (Custom)

Kuba nastoupil proti opravdu šikovnému bojvníkovi. Ale jak je jeho dobrým zvykem, nic nenechal náhodě. Okamžitě přenesl boj na zem, kde pracoval na pozicích na soupeři. Když se stalo, že pozici ztratil, utekl do postoje a rozjel celou akci znova. V prvním kole se málem podařilo Kubovi nasadit škrcení z pozice ze zad soupeře, ale soupeř se kvalitně bránil. V obou kolech Kuba jasně dominoval v boji na zemi, kde porozdával taky nějaký dobrůtky v podobě úderů na hlavu. Takže Kuba jasná výhra na body.                        Text Petr Kuchařík

 

Amatérská liga CSMMA v Praze 29.3.2014

Velmi úspěšná výprava z našeho klubu si přivezla z amatérské ligy CSMMA v Praze skvělé výsledky!

Účastnili se jí Michal Jančuška, Jan Kloubec a Benjamin Islami. Jan Kloubec prohrál ve finále juniorů do 84kg, tudíž skončil druhý, Michal Jančuška si veze také stříbro, ale v mužích do 66kg a Ben Islami nám veze ve váze +93kg již podruhé zlatou medaily! Gratulace hoši!

Amatérská liga CSMMA 29.3.2014