Archiv autora: Karolína Křížová

Viki má našlápnuto daleko!

30743426_10211137022572610_6702446930997280768_o

Napsal CZECHFIGHTERS.CZ: Známe pár našich bojovníků, kteří zimní brusle vyměnili za bojové sporty. Že k nim patří i dívka, jsme však netušili. Viki Bulínová si nejprve bojové sporty vybrala pro zlepšení kondičky k hokeji. To se jí ale tak zalíbilo, že brusle pověsila na hřebík a její cestou se stalo muaythai. Po dvou a půl letech tréninku se propracovala až na mistrovství Evropy IFMA, které se již od 30. června koná v Praze.
IFMA – International Federation of Muaythai Amateur European championship in muaythai 2018 Prague Petr Ottich

Více o článku zde: http://www.czechfighters.cz/2018/06/25/viktorie-bulinova-plnim-si-svuj-detsky-sen/

GLADORK ARENA 9 – VÝSLEDKY

GLADORK ARENA 9 – VÝSLEDKY (16.6.2017)

PROFI MMA + K1 + GRAPPLING:

11.Stefan Meszaros VS Laďa Lengál – VÍTĚZ LENGÁL, NA BODY
10.Tomáš Peleška VS Vašek Mikulášek – VÍTĚZ PELEŠKA, 1. KOLO, RNC
9.Jakub Dohnal VS Václav Šťastný – VÍTĚZ DOHNAL, 1. KOLO, RNC
8.Jan Stach VS Peter Švec – VÍTĚZ STACH, 1. KOLO, RNC

AMAT. MMA + K1:
7.Pavel Lamacký VS Richard Lang – VÍTĚZ LANG, 1. KOLO, AMRBAR
6.Lukáš Braborec VS Patrik Dufek, VÍTĚZ DUFEK, 1. KOLO, TKO
5.Michael Pryjmačuk VS Jan Ulrych, VÍTĚZ ULRYCH, 2. KOLO, TKO
4.Jan Rejnart VS Jiří Novák – VÍTĚZ NOVÁK, 2. KOLO, RNC
3.Sebastian Silicato VS Pavel Vrátník – VÍTĚZ SILICATO, NA BODY
2.Daniel Marák VS Tomáš Valas – VÍTĚZ VALAS, 1. KOLO, RNC
1.Jan Kubík VS Szilard Vrábel – VÍTĚZ KUBÍK, 1. KOLO, KO

GLADORK ARENA 8 – VÝSLEDKY

GLADORK ARENA 8 – VÝSLEDKY (18.11.2016)

PROFI MMA:

12. Jakub Křemen VS Benjamin Islami – VÍTĚZ ISLAMI, 1. KOLO, KO
11. Tomáš Kvapil VS Michal Jančuška – VÍTĚZ KVAPIL, NA BODY

K1:
10. Jan Viki Trlida VS Vladimír Lengál – VÍTĚZ LENGÁL, 1. KOLO KO
9.  Attila Garamszeghy VS Jiří Beňa – VÍTĚZ GARAMSZEGHY, 1. KOLO, TKO
8.  Olga Dvořáková VS Viktorie Bulínová – VÍTĚZ BULÍNOVÁ, 2. KOLO TKO

AMAT. MMA + GRAPPLING
7. Michal Lepiš VS Jan Meixner – VÍTĚZ LEPIŠ, NA BODY
6. Jan Stach VS Matěj Kuznik – VÍTĚZ STACH, KNEEBAR
5. Jan „Gio“ Slach VS Patrik „Predátor“ Dufek – VÍTĚZ DUFEK, 1. KOLO TKO
4. Jiří Kocek VS David Olšák – VÍTĚZ OLŠÁK, NA BODY
3. Jan Kubík VS René Slyž – VÍTĚZ SLYŽ, ZRANĚNÍ SOUPEŘE
2. Jakub Šlambor VS Marek Michalidis – VÍTĚZ MICHALIDIS, NA BODY
1. Michal Hajduch VS Tomáš Valas – VÍTĚZ VALAS, NA BODY

 

 

GLADORK ARENA 7 – SOUDNÝ DEN – VÝSLEDKY

GLADORK ARENA 7 – VÝSLEDKY (13.5.2016)

PROFI MMA:

13. -120kg, Benjamin Islami, Valetudo – RK Znojmo VS Alex Cverna, Pro7sport Praha – VÍTĚZ CVERNA, 1. KOLO, ARMLOCK
12. -66kg, Michal Jančuška, Valetudo – RK Znojmo VS Ondra Ballada, SKS Kladno – VÍTĚZ BALLADA, 1. KOLO, ARMBAR

BOX:
11. -75kg, Laďa Lengál, BC Řešeto Znojmo VS Miloš Bártl, BC Kladno – REMÍZA

AMAT. MMA + GRAPPLING:
10. -70kg Dan Vilis, MMA Brno, 3-1 VS Štěpán Šlapanský, Streesurvival Rosice, 3-2 – REMÍZA
9. +93kg, Jirka Čibi, Junior MMA Nymburk, 3z VS Patrik Dufek, Valetudo – RK Znojmo – VÍTĚZ DUFEK, 1. KOLO, TKO
8.-77kg, Jan Stach, Fight Club Brno RBSD VS Nikita Simanenkov, Jungle BJJ Praha – VÍTĚZ STACH, GILOTINA
7. -84kg, Martin Strouhal, Valetudo – RK Znojmo VS Marcel Jogl, Penta Gym Praha – VÍTĚZ JOGL, 1. KOLO, SUBMISSION
6.Michal Tomek, Valetudo – RK Znojmo VS Daniel Marák, CSC Karviná – VÍTĚZ MARÁK, 1. KOLO, TKO

PROFI MMA – PYRAMIDA:
5. -66kg, 2. ZÁPAS PYRAMIDY, Václav Šťastný, Gauner MMA Club Jihlava VS Ondra Ballada, SKS Kladno – VÍTĚZ BALLADA, 1. KOLO, TRIANGL
4. -66kg, 1. ZÁPAS PYRAMIDY, Michal Jančuška, Valetudo – RK Znojmo VS Ján Černoch, Fight Club Šaštín, SK / VÍTĚZ JANČUŠKA, 1. KOLO, RNC

AMAT. MMA:
3. -66kg, Jakub Kukla, Penta Gym Praha VS David Kohout, PriMMAt Gym Praha – VÍTĚZ KUKLA, 2. KOLO, TKO
2. -61kg, Jan Václavek, Penta Gym Praha VS David Olšák, CSC Karviná – VÍTĚZ VÁCLAVEK, NBD
1. -77kg, Vojta Mucha, MMA Brno, 0 VS Jan Krajčovič, FIGHT Division Malacky – VÍTĚZ KRAJČOVIČ