GLADORK ARENA 9 – VÝSLEDKY

GLADORK ARENA 9 – VÝSLEDKY (16.6.2017)

PROFI MMA + K1 + GRAPPLING:

11.Stefan Meszaros VS Laďa Lengál – VÍTĚZ LENGÁL, NA BODY
10.Tomáš Peleška VS Vašek Mikulášek – VÍTĚZ PELEŠKA, 1. KOLO, RNC
9.Jakub Dohnal VS Václav Šťastný – VÍTĚZ DOHNAL, 1. KOLO, RNC
8.Jan Stach VS Peter Švec – VÍTĚZ STACH, 1. KOLO, RNC

AMAT. MMA + K1:
7.Pavel Lamacký VS Richard Lang – VÍTĚZ LANG, 1. KOLO, AMRBAR
6.Lukáš Braborec VS Patrik Dufek, VÍTĚZ DUFEK, 1. KOLO, TKO
5.Michael Pryjmačuk VS Jan Ulrych, VÍTĚZ ULRYCH, 2. KOLO, TKO
4.Jan Rejnart VS Jiří Novák – VÍTĚZ NOVÁK, 2. KOLO, RNC
3.Sebastian Silicato VS Pavel Vrátník – VÍTĚZ SILICATO, NA BODY
2.Daniel Marák VS Tomáš Valas – VÍTĚZ VALAS, 1. KOLO, RNC
1.Jan Kubík VS Szilard Vrábel – VÍTĚZ KUBÍK, 1. KOLO, KO

GLADORK ARENA 8 – VÝSLEDKY

GLADORK ARENA 8 – VÝSLEDKY (18.11.2016)

PROFI MMA:

12. Jakub Křemen VS Benjamin Islami – VÍTĚZ ISLAMI, 1. KOLO, KO
11. Tomáš Kvapil VS Michal Jančuška – VÍTĚZ KVAPIL, NA BODY

K1:
10. Jan Viki Trlida VS Vladimír Lengál – VÍTĚZ LENGÁL, 1. KOLO KO
9.  Attila Garamszeghy VS Jiří Beňa – VÍTĚZ GARAMSZEGHY, 1. KOLO, TKO
8.  Olga Dvořáková VS Viktorie Bulínová – VÍTĚZ BULÍNOVÁ, 2. KOLO TKO

AMAT. MMA + GRAPPLING
7. Michal Lepiš VS Jan Meixner – VÍTĚZ LEPIŠ, NA BODY
6. Jan Stach VS Matěj Kuznik – VÍTĚZ STACH, KNEEBAR
5. Jan „Gio“ Slach VS Patrik „Predátor“ Dufek – VÍTĚZ DUFEK, 1. KOLO TKO
4. Jiří Kocek VS David Olšák – VÍTĚZ OLŠÁK, NA BODY
3. Jan Kubík VS René Slyž – VÍTĚZ SLYŽ, ZRANĚNÍ SOUPEŘE
2. Jakub Šlambor VS Marek Michalidis – VÍTĚZ MICHALIDIS, NA BODY
1. Michal Hajduch VS Tomáš Valas – VÍTĚZ VALAS, NA BODY

 

 

GLADORK ARENA 7 – SOUDNÝ DEN – VÝSLEDKY

GLADORK ARENA 7 – VÝSLEDKY (13.5.2016)

PROFI MMA:

13. -120kg, Benjamin Islami, Valetudo – RK Znojmo VS Alex Cverna, Pro7sport Praha – VÍTĚZ CVERNA, 1. KOLO, ARMLOCK
12. -66kg, Michal Jančuška, Valetudo – RK Znojmo VS Ondra Ballada, SKS Kladno – VÍTĚZ BALLADA, 1. KOLO, ARMBAR

BOX:
11. -75kg, Laďa Lengál, BC Řešeto Znojmo VS Miloš Bártl, BC Kladno – REMÍZA

AMAT. MMA + GRAPPLING:
10. -70kg Dan Vilis, MMA Brno, 3-1 VS Štěpán Šlapanský, Streesurvival Rosice, 3-2 – REMÍZA
9. +93kg, Jirka Čibi, Junior MMA Nymburk, 3z VS Patrik Dufek, Valetudo – RK Znojmo – VÍTĚZ DUFEK, 1. KOLO, TKO
8.-77kg, Jan Stach, Fight Club Brno RBSD VS Nikita Simanenkov, Jungle BJJ Praha – VÍTĚZ STACH, GILOTINA
7. -84kg, Martin Strouhal, Valetudo – RK Znojmo VS Marcel Jogl, Penta Gym Praha – VÍTĚZ JOGL, 1. KOLO, SUBMISSION
6.Michal Tomek, Valetudo – RK Znojmo VS Daniel Marák, CSC Karviná – VÍTĚZ MARÁK, 1. KOLO, TKO

PROFI MMA – PYRAMIDA:
5. -66kg, 2. ZÁPAS PYRAMIDY, Václav Šťastný, Gauner MMA Club Jihlava VS Ondra Ballada, SKS Kladno – VÍTĚZ BALLADA, 1. KOLO, TRIANGL
4. -66kg, 1. ZÁPAS PYRAMIDY, Michal Jančuška, Valetudo – RK Znojmo VS Ján Černoch, Fight Club Šaštín, SK / VÍTĚZ JANČUŠKA, 1. KOLO, RNC

AMAT. MMA:
3. -66kg, Jakub Kukla, Penta Gym Praha VS David Kohout, PriMMAt Gym Praha – VÍTĚZ KUKLA, 2. KOLO, TKO
2. -61kg, Jan Václavek, Penta Gym Praha VS David Olšák, CSC Karviná – VÍTĚZ VÁCLAVEK, NBD
1. -77kg, Vojta Mucha, MMA Brno, 0 VS Jan Krajčovič, FIGHT Division Malacky – VÍTĚZ KRAJČOVIČ

GLADORK ARENA 6 – VÝSLEDKY

GLADORK ARENA 6 – VÝSLEDKY (2.10.2015)

PROFI MMA:
11. -61kg Radek Kříž, RK Znojmo, 3-3 , VS Jozsef Tarnai, B4 Fitness, 2-2 – VÍTĚZ TARNAI 4:43, 2. KOLO, GILOTINA
10. -72kg, Jan Malach, 6-4, Reinders team, VS Pal Kottes, 2-1, Idei Fight team Budapešť – VÍTĚZ MALACH TKO 3:48, 2. KOLO

BOX:
9. -75kg, Laďa Lengál, BC Řešeto Znojmo VS Jaroslav Pavelka, BC Bruiser Kroměříž – VÍTĚZ LENGÁL KO 2. KOLO

GRAPPLING:
8. -75kg, Jakub Dohnal, RBSD Fight Club Brno VS Martin Zemánek, StreetSurvival Rosice – VÍTĚZ DOHNAL 9:40, NORTH SOUTH CHOKE

AMAT. MMA + MUAY THAI A K1
7. -66 kg Michal Jančuška, 4-1, RK Znojmo,VS Adam Matuszak, 3-3, MMA Witkowo / MMA – VÍTĚZ JANČUŠKA TKO 2:53, 1. KOLO
6.-70kg, Štěpán Šlapanský, StreetSurvival Rosice VS Artur Ogonowski, MMA Witkowo / MMA – VÍTĚZ ŠLAPANSKÝ TKO 2:20, 2. KOLO
5. -56kg, Martina Polková, RK Znojmo, 4-3-2 VS Monika Trávničková, 7-4, Vagabund gym Hodonín /MUAY THAI – VÍTĚZ POLKOVÁ NA BODY 2:1
4. -90kg, Tomáš Bohuslav, RK Znojmo, 1-0 VS Milan Jančárek, Fight Division Malacky /K1 – VÍTĚZ JANČÁREK (ZRANĚNÍ SOUPEŘE 1.KOLO)
3. -54kg, Michaela Zezulková, RK Znojmo, 3-1-1 VS Patrycja Juda, Octagon Team Krakow /MUAY THAI – VÍTĚZ ZEZULKOVÁ NA BODY 3:0
2. -77kg, Jan Kloubec, RK Znojmo VS Tomáš Dvořák, MMA Hodonín / MMA – REMÍZA
1. -74kg Jiří Minařík, RK Znojmo VS Jozef Kubinec, RSC Gym Nové Zámky / MMA – VÍTĚZ MINAŘÍK TKO 4:59, 1. KOLO